KartS Design

Współpraca

Opracowaliśmy skuteczne metody usprawniające współpracę, dostosowując nasze podejście do unikalnych potrzeb każdego projektu. Przede wszystkim stawiamy na silne partnerstwo i wierzymy, że udana współpraca jest niezbędna, aby osiągać świetne efekty.

Jak zacząć?

Rozpoczęcie współpracy

Aby rozpocząć współpracę, po prostu wyślij nam e-mail lub zadzwoń, aby omówić Twój projekt. Podziel się swoimi oczekiwaniami, wymaganiami i planami dotyczącymi projektu, jeśli takie masz. Zawsze z radością nawiązujemy kontakt z nowymi osobami.

Na początku – planowanie

Badania i strategia

Aby efektywnie kierować pracą, gruntowne przemyślenie i drobiazgowe planowanie są kluczowe. Jeśli projekt tego wymaga, przeprowadzamy analizy rynku, konkurencji oraz badania dotyczące grupy docelowej przed rozpoczęciem jakiejkolwiek pracy.

Jak to wszystko przebiega?

Procesy projektowe

Zazwyczaj nasz proces pracy rozwija się od ogółu do szczegółów. Rozpoczynamy od ustalenia planu i zakresu, a następnie przechodzimy do analizy i badań, wstępnych szkiców, makiety, a ostatecznie do produkcji finalnych projektów. Często tworzymy kilka wersji, aby wspólnie z Tobą wybrać najbardziej adekwatne i skuteczne projekty dla Twoich klientów. Twój poziom zaangażowania w proces projektowy jest elastyczny — możesz nam powierzyć wszystko od początku do końca, lub jeśli wolisz, możemy regularnie konsultować się z Tobą na różnych etapach pracy.

Jasno i przejżyście

Czas wykonania i warunki współpracy

Realizujemy projekty zgodnie z wcześniej ustalonym planem i harmonogramem. Wiemy natomiast, że każdy projekt jest inny i oczekwiania względem każdego projektu sa indywidualne – dlatego zawsze dostoswujemy nasz styl pracy do Twoich oczekiwań. Współpraca z nami jest prosta i przejrzysta, a naszym celem jest pełna satysfakcja klienta. Mocno wierzymy, że prostota i jasność warunków prowadzi do lepszych wyników.

Finalne kroki i wszystko co potem

Dostarczenie projektów

Na początku naszej współpracy ustalamy warunki finalnego przekazania i zatwierdzenia projektu. Po ostatecznym zatwierdzeniu projektu dostarczamy wymagane pliki. Jeśli projekt obejmuje treści marketingowe lub sprzedażowe, po jego zakończeniu możemy zająć się mierzeniem wyników i ulepszaniem projektów.
W przypadku projektowania stron internetowych, przekazanie polega na przeniesieniu ukończonej witryny do produkcji i upewnieniu się, że wszystkie funkcje działają poprawnie. Jeśli jesteś zainteresowany, po dostarczeniu strony internetowej możemy zająć się jej utrzymaniem, wsparciem, aktualizacjami technicznymi i aktualizacjami treści.

Ile?

Optymalizacja kosztowa

Wypracowaliśmy efektywne rozwiązania, które usprawniają nam pracę, a Tobie ograniczają koszty. Dostosowujemy również nasze podejście do poszczególnych projektów, aby jak najlepiej spełnić twoje oczekiwania budżetowe.
Śmiało – skontaktuj się z nami w sprawie wyceny 🙂